Uus trend – Puistküünlad sündmuste vormistamisel

.

Puistküünlad sündmuste vormistamisel – see on uus trend, mis lubab luua uskumatu atmosfääri ja teha peo tõeliselt unustamatuks!

Mõned nõuanded neile, kes soovivad luua romantilist atmosfääri.

Paljudele assotseerub romantilise, mugavuse ja soojuse atmosfäär küünaldega ja see on tõesti nii. Pimeduses põlevad tulukesed lisavad ruumile salapära ja rahu. Tänaseks on siiski ilmunud kaasaegsem ja originaalsem dekoorivariant, mis loob konkurentsi klassikalistele küünaldele – puistküünal. Loote selle Te ise, lihtsalt kaasates ettekujutuse ja innustudes romantikast.

Mis on puistküünal

Puistküünal kujutab endast vahagraanuleid ja tahti. Graanulid puistatakse mistahes sobivasse anumasse, geraamilisse või klaasist nõusse, keskele lisatakse taht. Võib kasutada isegi tavalisi bokaale, kuna põlev leek nendes näeb uhke ja ilus välja.

Mis teeb puistküünla heaks

Puistküünal põleb väga kaua, seetõttu teenib Teid pikemat aeg. Selliste küünalde materjal on tunduvalt kokkuhoidlikum, kui klassikaliste küünalde oma. Peale selle, puistküünal mugandub graanulite puistamiseks kasutatava anuma järgi. Seejuures, tuli ei mõjuta kuidagi küünla kuju, mistõttu näeb see alati välja kui uus. Vaha, mida kasutatakse graanilites ei eralda suitsu ega lõhna. Puistküünlaid võib kasutada mitmeid kordi, lihsalt täidist vahetades. Kuid mis kõige huvitavam, romantilise keskkonna saate te luua värskes õhus – küünal ei karda tuult ega kustu. Kui aga bokaal küünlaga ümber kukub, siis kustub koheselt, mis lubab vältida põlengut.

Kus kasutada

Puistküünlad sobivad Teie pulma dekoratsiooniks. Bokaalis põlev, Teie pulmatemaatika värvides küünal, täiendab edukalt peo liigutavat iseloomu. Peo tipphetkel piisab vaid nende süütamisest ja tulede kustutamisest. Võib kasutada küünlaid väikese, sümboolse etenduse loomiseks, kus noorpaar loob küünaldest kodutule. Graanuleid võib käes hoida – nad on täiesti ohutud.

Üldiselt kaunistatakse puisküünaldega mistahes pidu. Sünnipäev, tüdrukute õhtuvõi pulma-aastapäev. Küünlaid võib mitte ainult osta, vaid ka rentida: selline variant on väga soodne peo vormistamisel. Puisküünaldest võib luua terve ansambli, kasutades mitut tahti ühes anumas või luues kompositsiooni klaasidest.

Puistküünalde eelised

Põlemisel ei voola laiali. Ei määri Teie lauakatet, kuna ei deformeeru ja ei voola põlemisel

Puhas tuliEkoloogiliselt puhas toode, mis ei eralda suitsu ega lõhna. Võib kasutada ruumides.

Kaua põlevadTe eii pea muretsema, et küünlad kustuvad enne, kui lõppeb üritus.

Ei kustu tuule tõttu. Kolbides küünlaid võib kasutada värskes õhus, kolbi kõrguse tõttu on leek tuule eest kaitstud.

Vaba vorm. Transformeeruvad  kergesti mistahes vormi ja mõõtu. Lisavad šikki ja kordumatust asutusele.

Kerge töötada. Puistküünlad annavad piiramatult võimalusi loominguks.  Need sobivad mistahes taseme ja stiiliga ürituseks, kõrged põrandaküünlad aga üllatavad ka kõige kogenumaid.

 

Otsi

Reklaam