Pruudi Ettevalmistamine Pulmadeks

.

Teil on ees kauaoodatud sündmus – muinasjutuline pulmatseremoonia. Selle imelise päeva ootuses ei tohi unustada pruudi ettevalmistamist. Muidugi, esimese asjana valite oma kleidi, kingakesed ja teostate kujundit, mille olete juba lapsena välja mõelnud, kuid ka pulmameik, soeng ja nahahooldus pulmakünnisel pole vähem tähtsad. Niisiis, et kui ütlete soovitud  «Jah!», koostage vajalike protseduuride kalender.

1. Alustage näonaha ettevalmistamist varakult. 4-5 nädalat enne teostage täielik puhastus ja kasutage skrabi mitu korda osakeste eemaldamiseks ja pooride puhastamiseks. Soovitame samuti ka aurusauna effektiga mudamaske näole.
2. Kui te tahate uhket soengut koketsete lokikestega või kõrgele ülespandud juukseid, hakake juustepikkusele mõtlema juba praegu. Kasvatage vajalik pikkus ja peske juuksejuuri hoolikalt šampooniga. Üritage pead iga päev mitte pesta, kuid palsamit kasutage igapäevaselt.
3. Ärge muutke oma välimust ainult pulmapäeva pärast kardinaalselt. Soovitame kasutada toonivaid vahendeid juustele läike andmiseks.
4. Kindlasti tehke pulmasoeng proovi jaoks. Nii saate kõikidest plussidest kohe aru või siis on teie stilistil aega mõelda parem välimus välja.
5. Kui te pole veel kindel maniküüri värvis pulmapäeval, siis valige eelsitatud värvid välja ja tehke neist igaga maniküür, alustades kohe järgmisest seanssist.
6. Mõelge oma pulmameik läbi. Tahate jääda iseendaks, kuid rõhutada silmi või tuua huuli esile? Vaadake läbi pulmakataloogid ja valige oma pruudistiil. Huuli on parem esile tuua klassikalise erk-punase huulepulgaga, kui see toon sobib teie kogu teie kujundiga või siis heleroosa läikega.
7. Hoolitsege naha eest – käige mõnedel solaariumiseanssidel, kuid mitte mingil juhul eelneval õhtul, kasutage kehaskrabi šokolaaditükkide või sidruniga paremaks puhastuseffektiks.

Oleme kindlad, et need lihtsad nõuanded aitavad iga pruuti valmistuda pulmadeks. Teie peas on praegu nii palju mõtteid ja ideid, et tundub nagu ei jätkuks aega, kuid mäletage kallist iseennast, olete te ju sel päeval tähelepanu keskmes.

Otsi

Reklaam