Mida me pakume:

Kui Te olete pulmateenuste profesionaal ja soovite rääkida endast ja oma teenustest, siis võite tasuta avaldada oma portfoolio meie pulmaportaalis MinuPulm.ee

Samuti on meil ka tasulised lisateenused kataloogi jaoks, et Teie portfooliole pööraks tähelepanu rohkem kliente.
Kataloogide kategoorias Top 10-esse paigaldamine.
Peale kataloogis registreerimise on meil ka bannerreklaam, artiklite väljaanded ja Instagrammis edendamine. Ka oleme me alati rõõmuga valmis arutama erinevate suunitlustega koostöövariante Teie esindamiseks meie lehel.

Kui Te olete huvitatud oma portfoolio/teenuse paigaldamisest meie portaali, kirjutage palun meile: kontakt@minupulm.ee ja meie spetsialistid võtavad Teiega lähiajal ühendust.

Meist täpsemalt:

Pulmaportaal MinuPulm.ee on loodud selleks, et aidata noortel planeerida oma unistuste pulma! Iga paar unistab ilusast ja meeldejäävast pulmast. Ometigi pole seda alati lihtne teostada, eriti, kui noorpaar otsustab peo korraldada iseseisvalt.
Meie eesmärk on anda ammendavat informatsiooni pulmade või mõne muu peo organiseerimiseks.
Meie ülesanne on teha meie portaal täisväärtuslikuks ja aktuaalseks pulmakataloogiks Eestis. Seda hakkavad külastama inimesed, kes valmistuvad pulmadeks, sünnipäevaks, juubeliks või mõneks teiseks peoks.
Portaal areneb dünaamiliselt: pidevalt täieneb kataloog, lisandub huvitav ja kasulik informatsioon, avanevad uued jaotised.
Meile on tähtis, et külastajad leiaksid vaid endale vajaliku informatsiooni, mis tooks õnneliku paari Teie juurde.
Meie jaotised: fotograafid, juhendajad, make-up teostajad, kondiitrid, restoranid, catering, floristid ja dekoraatorid, kalligraafia, autorent, showprogrammid ja nii edasi.