Kuidas veeta Valentini päeva vastavalt sinu tähtkujule

.

Nüüd kui valentinipäev on vaid nädala pärast, tuleb alustada planeerimisega. Kuid kui oled tüdinud õhtusöögikohtingutest või lillede kinkimisest, siis tähtedel on sulle ehk midagi põnevamat varuks.

Las sinu tähtkuju näitab sulle teed sellel 14. veebruaril. Järgnevalt mõned valentinipäeva kohtinguõhtuideed, mis saanud inspiratsiooni sinu astroloogilistest iseloomujoontest.

Jäär (21. Märts – 20. Aprill)

Kuna armastad kõike mugavat ja hubast, too oma tähtpäeva killuge hygge’t. Veeda valentiniõhtu kodus: tellitud söögi, veini ja oma mugavaimate riietega (või üldse mitte riietega) oma pehmeima teki all mõnuledes.

Sõnn (21. aprill – 20. mai)

Sõnnina meeldib sulle viibida tuttavas keskkonnas ning eriti meeldib sulle tegutseda köögis. Seega korralda  romantiline õhtusöök kahele ning löö oma armastatuga šampanjaklaase kokku. Seejärel on kodus aega vaadata kuhu õhtu teid edasi viib.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)

Oled täis energiat ja alati valmis uusi asju proovima. Niiet haara oma partner kaasa ja võta osa mõnest praktilisest kursusest: nagu “mekuta & maali” või kokkamiskursus paaridele. Koos uute oskuste õppimine tugevdab teie suhet ja loob uusi mälestusi.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

Kuna sinu tähemärki mõjutab kuu, tasub õhtusse lisada midagi üleloomulikku. Haara kaasa pudel veini või termosega kakaod ja mine õue tähti vaatlema: miski pole erutavam kui kuuvalges suudlemine. Ning kui tähevaatlusega ühel pool, siirdu tagasi tuppa sooja.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Kuluta mõned lõvikalorid ning haara kaasa oma tantsukingad, kui lähed õhtuks välja sööma, jooma ja tantsima. Kõigi silmad on sinul (täpselt nagu sulle meeldib) kui oma seltskonnaga linna peal liigud.

Neitsi (23. august – 22. september)

Neitsid on teada-tuntud oma detailitäpsusega, seega näita oma organisatoorseid võimeid ning planeeri oma partnerile õhtune aardejaht. Hoia teda huvitatuna, sidudes juhtlõngadesse omavahelisi nalju või romantilisi vihjeid. Milline on lõpppunkt? Täiesti sinu otsustada!

Kaalud (23. september – 22. oktoober)

Valentiniõhtu on loodud võrgutavatele Kaaludele. See on ideaalne võimalus proovida midagi uut, miks mitte magamistoas? Sinu sensuaalne tähemärk särab valentinipäeval, seega muuda õhtu meeldejäävaks.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)

Emotsionaalne ja kirglik, lisaks oled sa ka üsna võistlushimuline. Mine välja mängima keeglit või videomänge või korraldage kodus lauamänguõhtu. Et asju vürtsitada: sõbralik romantiline kihlvedu pole veel kellelegi liiga teinud.

Ambur (22. november – 21. detsember)

Oled tulemärk, mis tähendab, et sulle meeldib hellitatud saada. Sulle sobib ideaalselt seksikas paarismassaaž. Veelgi paremini sobib üksteisele tehtav massaaž.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Oled põhjalik planeerija, selles pole kahtlustki. Seega keera valentinipäevale vinti peale: võid oma kallimat üllatada spetsiaalselt planeeritud reisiga või kuumima uue restorani külastusega (kuhu broneerisid koha juba mitu kuud ette).

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Mõtled alati teistele kuid armastad ka ootamatusi. Seega miks mitte lasta oma partneril seekord kõik korraldada? Hoia end eemal planeerimisest ja detailidest, lase lahti kontrollist ning lase igal hetkel end üllatada.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Võta omaks oma veemärk ja mine spasse või pane valmis romantiline mullivann kahele. Lase stressil vette sulada ja ime endasse iga hetke.

Otsi

Reklaam