Kuidas valida pulmaauto?

.

Ergas sportauto või tagasihoidlik klassika, limusiin või maastur?
Pulmaautode valik on üüratu ja igaüks võib leida oma.
Me ütleme Teile, millistele aspektidele tasub tähelepanu pöörata, et valitud auto sobiks just Teie pulma.

 

Valige temaanika ja koht

Kui Te otsustate, milline teema on Teie pulma põhimotiiv, väheneb just Teile sobivate autode ring tuntavalt.

Näiteks, boho või vintage stiiliga sobib suurepäraselt retroauto. Kui aga Teie paar valis tseremooniaks või fotosessiooniks loodusliku tagapõhja – tasub pöörata tähelepanu maasturlile.

Indrustiaal või glamuurstiilis pulmale sobib ideaalselt maastur või limusiin.

Valime värvi

Enamik paare peatub valiku tegemisel heledatel autodel: valge, kreemjas, pärl. Hätta ei satu, kui valite ka musta, on ju must ja valge – klassika, mida on raske ära rikkuda. Võib ju ka valida auto ka peiu ülikonna värvi, pruudikimbu või enda helesiniste kingade järgi. Miks ka mitte?!

Otsing

Olles kindel soovitud autos või alustada otsingut. Te võite seda teha iseseisvalt meie autokataloogi kasutades. Meie kataloog pakub suurt baasi pulmaautosid igale maitsele.

Kuidas kaunistada?

Küsige juhilt, kuhu võib fikseerida lilled või lindid. Samuti mõelge marsuut läbi. Peale sõitu kärarikast maanteed võivad lilled lihtsalt ära kukkuda või muutuda millekski inetuks. Selgitades välja need kaks momenti, võite julgelt suhelda floristiga. Sellest aga, millega ja kuidas kaunistada, me kirjutasime.

Tellige ette

Nagu iga pulmasetsialistiga, tuleb ka juhiga enne kokku leppida. See on eriti tähtis, kui valisite naaberpiirkonnast erilise auto. Loomulikult pole see odav, kuid pulm – see pole sünnipäev kord aastas. Sellepärast ärge magage oma võimalust maha ja broneerige oma unistuste auto aegsasti!

 

Mida tasub meeles pidada:

  • pöörduge proffesionaalide poole – see laseb teil mitte muretseda viivituste, marsuudivigade ja paljude muude asjade pärast.
  • mõelge oma külaliste peale – tellige buss või odav auto. Samuti mõelge, kuhu isikliku autoga külalised saavad parkida.
  • leping – igal vastutustundlikul spetsialistil peab see olema ja autorent pole erand. Seal peavad olema lahtikirjutatud kõik juhiga läbiräägitud punktid: kuupäev, saatmiskuupäev, renditunni maksumus, etteandmistasu, rendiaeg, marsuut, ettenägematud asjaolud ja nii edasi. Kindlustage ohutus.
  • pidage meeles, te pole teel üksi pluss teie järel sõdab korteez, seetõttu varuge planeerimisel aega jõudmaks punktist A punkti B. Siis ei pea te muretsema, et ei jõua pilte teha ja hilinete restorani.
  • oma autoga külalistele võib kirjutada marsuudi ja jätta tunnistajate või kindlustusnumbri. Nii olete kindel, et keegi ei eksi ära.
  • tore, kui fotograaf on teiega autos. Tal on võimalus teha originaalseid fotosid. .
  • Kohev kleit ja kõrged kontsad ei tohi teile ebamugavust valmistada autosse istudes ja sealt väljudes ning sõidu ajal. Seetõttu veenduge, et salongis on piisavalt ruumi.

Soovime edu parima auto valimisel!

Otsi

Reklaam